Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Herr's Red Pepper Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Herr's Foods Inc. Cheese Curls Chips, 1.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.60/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.75/oz
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs White Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.42/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.42/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Golden Gourmet Crunchy Cheese Curl

    Open Product Description
    $3.39
    $0.31/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chester's Puffcorn Puffed Corn Snacks Butter Artificially Flavored 3 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Herr's Baked Cheese Curls, 2 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.98/oz
  • Like Air Pancake Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Cheetos Cheese Flavored Snacks Variety Pack, 17 1/4 Oz X 18
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.64/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th