Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.10/fl oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Planet Oat Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Banana Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $8.58/gal
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk Coconutmilk Blend, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Impossible Burger Patties, 2 count, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.10/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.89
    $0.18/fl oz
  • Blue Bonnet 41% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/oz
  • Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.01/oz
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Country Crock Calcium 35% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.17/oz
  • Bob's Red Mill Gluten Free Old Fashioned Whole Grain Rolled Oats, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $0.23/oz
  • Bob's Red Mill Gluten Free Steel Cut Oats, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.89
    $0.18/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.06/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Organic Coconut Unsweetened Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/fl oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Healthy Choice Basil Pesto Chicken Protein Bowls, 9.25 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
  • Wholesome Pantry Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.19
    $0.05/fl oz
  • Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz