Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Wings, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.97 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chicken Nuggets, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    was $6.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Chicken Boneless Tenders, 1 pound

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Wings - Small, 1 pound

    Open Product Description
    $2.99/lb
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Young Chicken
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $10.65 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.97 avg/ea
    $4.99/lb
    was $20.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Hand Trimmed, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    was $6.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.38 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Split Chicken Breast, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.29/lb
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Boneless Chicken Tenders, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Fresh and Lean Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Livers, 20 oz. Package
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.99
    $0.10/oz
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Breasts - Boneless, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.23/oz
  • Boneless Chicken Breast, 1 pound

    Open Product Description
    $2.99/lb
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Chicken Thighs, 1 pound

    Open Product Description
    $1.79 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.36 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight
  • Tyson Buffalo Style Chicken Strips, 25 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz