Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ocean Legacy Jumbo Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $44.99
    $2.81/oz
  • Fresh Wild Caught Caribbean Lobster Tails, 8 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
  • Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $24.99/lb
    $24.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Caribbean Lobster Tails, 10 oz

    Open Product Description
    $21.99
    $2.20/oz
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • North Coast Seafoods Culinary Reserve Premium Hand Picked Claw Crab Meat, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $17.99/lb
  • Fresh Wild Caught Cherrystone Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • On Sale!
    Bulk Seaweed, 1 pound

    Open Product Description
    $27.99/lb
    $27.99/lb
    was $39.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    was $15.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Lobster Tails, 6 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $2.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fresh Monkfish Fillet
    price-lock favorites
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Wild Caught Fresh North Atlantic Sea Scallops
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Wild Caught Coho Salmon Steaks, 1 pound

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    price-lock favorites
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fresh Prime Cut Steelhead Portions
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • On Sale!
    Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    was $21.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • Clams Little Neck - Farm Raised, 12 each

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50 each
  • Fresh Catfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight