Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $15.98
    $7.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 39-45 shrimp, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
    was $15.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Cod Portions, 16 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Boneless & Skinless Ahi Tuna Steaks, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.98
    $0.56/oz
    was $19.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $15.98
    $7.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mrs. Paul's Beer Battered Fillets, 10 count, 19.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75 each
  • On Sale!
    Bowl & Basket Boneless & Skinless Whole Flounder Fillets, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Farm Raised Boneless & Skinless Swai Fillets, 32 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.98
    $5.49/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Gorton's Fish Sticks Value Pack, 44 count, 24.5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.40/oz
  • Ocean Chef Haddock - Skinless Boneless Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Jumbo Sea Scallops, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $2.25/oz
  • Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Super Colossal , 10 oz

    Open Product Description
    $23.99/lb
    $23.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Medium, 51-60 shrimp per bag, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Wholesome Pantry Cooked Jumbo Cleaned Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Cooked Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $32.98
    $1.03/oz
    was $34.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $28.98
    was $30.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Large, 31-40 shrimp per bag, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Gorton's Beer Battered Fish Tenders, 17.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.56/oz
  • Gorton's Breaded Fish Sticks, 20 count, 19 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.51/oz
  • Bowl & Basket Skinless Catfish Nuggets, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.98
    $63.84/lb
  • Gorton's Crispy Battered Haddock Fillets, 4 count, 7.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.39
    $1.10/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $23.98
    $11.99/lb
    was $25.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mrs. Paul's Crunchy Fish Sticks, 44 count, 24.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.01/g
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $22.98
    was $24.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $22.98
    was $24.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.98
    $3.49/lb
    was $7.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Boneless & Skinless Catfish Fillets, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $19.98
    $159.84/lb
    was $21.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Cod Portions, 32 oz

    Open Product Description
    $19.98
    $0.62/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 25th