Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Store Made Shrimp Scampi
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $2.17/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Fresh Ultimate Crab Cake

    Open Product Description
    $9.99
  • Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Store Made Crab Scampi

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Salmon Burgers

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.34/oz
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cake Minis, 8 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.67/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $1.62/oz
  • Bowl & Basket Boardwalk Crab Cakes with Bell Peppers & Onions, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02/oz
  • Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Tastee Choice Oven Crispy Extra Jumbo Tempura Shrimp, 6 count, 8 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Riceland Cajun Seasoned Whole Cooked Crawfish, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Clams, 6 count, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Original Crab Cakes

    Open Product Description
    $1.25
    $0.50/oz
  • Frozen Breaded Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
  • Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.80/oz