Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
  • Planters Lightly Salted Cashew Halves & Pieces, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Diamond of California Himalayan Pink Salt Walnuts, 4 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Wonderful Chocolate Toffee Pistachios, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/oz
  • Emerald Honey Glazed Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Fresh Gourmet Unsalted Toasted Almond Slices Salad Topping, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Hampton Farms Salted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $1.66/lb
  • Wonderful Lightly Salted Pistachios, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.25/oz
  • Planters Deluxe Salted Whole Cashews, 1 lb 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $20.99
    $0.81/oz
  • Diamond of California Shelled Walnuts, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Valued Naturals Pecan Pieces, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Roasted & Salted Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37/oz
  • Emerald Roasted & Salted Whole Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Whole Almonds, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.25/oz
  • Emerald Hot Honey Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Emerald Nuts Dry Roasted Almonds, 5 Oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.10/oz
  • Emerald Sriracha Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Hampton Farms Honey Sweet Peanuts, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Martella's Grower Direct California Shelled Walnuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
  • Blue Diamond Almonds Elote Mexican-Style Street Corn Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.39
    $0.21/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planters Honey Roasted Peanuts, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.35/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.19
    $0.35/oz
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Whole Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.62/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Unsalted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.56/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.56/oz