Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Buttercreme Cupkakes, 2.4 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Juniors Cake, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Spice Kake Krimpets Seasonal Edition, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Koffee Kake Cupkakes, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Dark Chocolate Flavored Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Krimpets Creme Filled Iced Sponge Cakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • JJ's Bakery Lightly Glazed Blueberry Pie, 4 oz

    Open Product Description
    $0.79
    $0.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    McKee Little Debbie Jelly Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.14 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Koffee Kake Juniors Cakes, 2.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.75 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Little Debbie Pie - Oatmeal Creme, 2.5 oz

    Open Product Description
    $1.00
    $0.40/oz
  • Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.34/oz
  • Hostess Twinkies Golden Sponge Cake with Creamy Filling, 10 count, 13.58 oz

    Open Product Description
    $4.79
    $0.35/oz
  • On Sale! Limit 4
    Little Debbie Snicker-Doodle Creme Pies with Cinnamon Sugar Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.16/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • McKee Little Debbie Birthday Cakes, 8 count, 12.39 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.26/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Coconut Juniors Yellow Layer Cakes with Coconut Topping, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Chocolate Cupkakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Juniors Chocolate Kreamie Family Pack, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.00
    Tastykake Pumpkin Baked Pie Seasonal Edition, 4 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.50/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Fudge Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $5.27
    $0.31/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tastykake Peanut Butter Tasty Krisps, 3 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Drake's Sunny Doodle Dogs Golden Vanilla Creme Filled Golden Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz