Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Apple & Eve Sour Watermelon & Peach Fruit Strips, 0.5 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Turkey Hill Peanut Butter Ripple Frozen Dairy Dessert, 1.44 qts
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/fl oz
  • Turkey Hill No Sugar Added Vanilla Bean Fat Free Ice Cream, 1.44 qts
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/fl oz
  • Turkey Hill Chocolate Peanut Butter Frozen Dairy Dessert, 1.44 qts
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Turkey Hill Simply Natural Vanilla Bean & Chocolate Premium Ice Cream, 1.44 qts
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.12/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 16
    Progresso Rich & Hearty Beef Pot Roast with Country Vegetables Soup, 18.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.11/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Turkey Hill Trio'politan Triple Berry Frozen Dairy Dessert, 1.44 qts
    Sponsored
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Swanson Chicken Broth, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.09/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Tapioca Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Cinnamon Raisin Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Francesco Rinaldi Signature Sweet Sauce, 24 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hellmann's Real Mayonnaise, 11.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • College Inn 100% Natural Chicken Broth, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
  • Bob Evans Farm-Fresh Goodness Original Mashed Potatoes Family Size, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Skippy No Sugar Added Creamy Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.21/oz
  • Skinny Pop Dairy Free White Cheddar Popcorn, 0.65 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.54/oz
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Swanson 33% Less Sodium Chicken Broth, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.09/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Swanson Beef Broth, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.09/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Red Gold RedPack Tomato Sauce, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $1.49/lb
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack French Vanilla Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Swanson Beef Broth, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $0.09/oz
  • Swanson Chicken Broth, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $0.09/oz