Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Dark Red Kidney Beans, Habichuelas Coloradas, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Keurig Coffee Collective Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 28 count, 13.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $27.99
    $2.03/oz
  • On Sale! Limit 4
    Green Mountain Coffee Roasters Colombia Select Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 32 count, 10.6 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.60/oz
    was $23.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Apple & Eve Sour Watermelon & Peach Fruit Strips, 0.5 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Bowl & Basket Light Red Kidney Beans, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • On Sale!
    Folgers French Roast Med-Dark Ground Coffee, 9.6 oz
    Vegan
    Keto Friendly
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.94/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Middleswarth The Weekender Potato Chips, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Rao's Homemade Marinara Sauce, 32 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.27/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Diamond Crystal Salt Co. Kosher Salt Flakes, 26 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Black Beans, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Skippy No Sugar Added Creamy Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Sliced Carrots, 14.5 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.15/oz
  • Bowl & Basket Cut Wax Beans, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tuttorosso Tomato Paste Product with Roasted Garlic, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.20/oz
  • 2 for $5.00
    Gold Peak Unsweetened Black Tea, 59 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.04/fl oz
    was $3.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Near East Rice Pilaf Mix Original 6.09 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.59
    $0.43/oz
  • Furmano's Tomatoes - Crushed, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.07/oz
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Lightly Salted Low Sodium Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket White Kidney Cannellini Beans Alubias, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Cherry Vanilla Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.79
    $0.02/fl oz
  • price-lock favorites
    Kool-Aid Grape Unsweetened Drink Mix, 0.14 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.49
    $3.50/oz
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Cut Green Beans, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.79
    $0.02/fl oz