Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00 each
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cabot Creamery Reduced Fat Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Dannon Light + Fit Greek Raspberry Chocolate Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Cherry Cheesecake Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Pineapple on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.39
    $0.23/oz
  • Chobani Flip Chocolate Covered Strawberry Flavored Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $0.42/oz
  • Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Red Raspberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.19
    $0.33/oz
  • Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.89
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Peach Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.89
    $0.42/oz
  • Chobani Flip Salted Caramel Crunch Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $0.42/oz
  • Too Good & Co. Black Cherry Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Too Good & Co. Strawberry Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Caramel Apple Pie Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz