Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chobani 20g Protein Peaches & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • Chobani 20g Protein Cherry Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • Activia Probiotic Dailies Strawberry and Blueberry Low Fat Yogurt Drink, 3.1 fl oz, 8 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.79
    $0.27/fl oz
  • price-lock favorites
    Danimals Strawberry and Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 12 count
    Sponsored
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $5.69
    $0.15/fl oz
    was $6.84
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Activia Black Cherry and Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Low Fat Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $4.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani 20g Protein Mixed Berry Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Strawberry Banana Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/fl oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Stonyfield Organic Pear Spinach Mango Whole Milk Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    price-lock favorites
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.07/g
    was $7.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Blueberry Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/fl oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Stonyfield Organic Cherry Berry Pear Whole Milk Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    price-lock favorites
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $7.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Stonyfield Organic Probiotic Strawberry Banana Smoothie Lowfat Yogurt, 6 fl oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.29
    $3.53/pt
  • Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
  • Stonyfield Organic Probiotic Wild Berry Smoothie Lowfat Yogurt, 6 fl oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $3.53 each
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Vanilla Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Probiotic Plain Unsweetened Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Peach Smoothie, 3.1 fl oz, 6 Count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani 20g Protein Cookies & Cream Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • Chobani 20g Protein Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • Chobani 20g Protein Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/fl oz
  • Chobani Mixed Berry Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/fl oz
  • Chobani Strawberry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/fl oz
  • Chobani® Low-Fat Greek Yogurt Peach Drink, 7oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Peach Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th