All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.79
    $0.15/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Maier's Reduced Calorie Premium Italian Bread, 1 lb
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Monk Fruit Granulated All-Purpose Sweetener, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Protein One Peanut Butter Chocolate Protein Bars, 0.96 oz, 5 count
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60 each
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Mocha Almond Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.60/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Root Beer Float Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.77
    $0.15/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Salted Caramel Dark Chocolate Nut Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Black Bean Vegetarian Burgers, 4 count, 9.5 oz
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Seeded Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Irresistible Cavatappi Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Irresistible Pipette Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Irresistible Spaghetti Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Butter & Sea Salt Microwave Popcorn, 3 oz, 3 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Strawberry Cream Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.77
    $0.15/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    price-lock favorites
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Granulated All Purpose Calorie-Free Sweetener, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
    was $7.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Classic Grillers Original Vegetarian Burgers, 4 count, 9 oz
    High Protein
    High Fiber
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th