All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Galbani Lactose Free String Cheese, 12 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Strawberry Banana 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Cabot Creamery Pepper Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Boar's Head Mild Swiss Cheese
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Splits Multi-Grain Pretzels, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Cabot Creamery Colby Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball Mix, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $2.01/lb
    was $8.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sonoma Creamery Bacon Cheddar Cheese Crisps, 2.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.49
    $2.00/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sonoma Creamery Parmesan Cheese Crisps, 2.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $2.00/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th