All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No Artificial Ingredients
    Remove No Artificial Ingredients
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.14/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee The Original Medium Roast Ground Arabica Coffee K-Cup Pods, 10 count, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.47/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 16
    Progresso Rich & Hearty Chicken & Homestyle Noodles Soup, 19 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.11/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Dipps Chocolatey Covered Granola Bars Chocolate Chip 1.09 Oz, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.23/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee The Original Decaf Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 10 count, 3.3 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.51/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee Medium Roast The Original Whole Bean 100% Arabica Coffee, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee Medium Roast The Original Ground 100% Arabica Coffee, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.30/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee Medium Roast 100% Colombian Peaks Ground Arabica Coffee, 10.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.48/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Red Potatoes, 5 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee Medium Roast The Original Decaf Ground Decaffeinated Arabica Coffee, 11.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.43/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Natural Sour Cream, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    King's Hawaiian Original Hawaiian Sweet Rolls, 12 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Shredded Sharp Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th