All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.14/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Maier's Premium Italian Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sahlen's Smokehouse Ham
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Kraft Original Flavor Macaroni & Cheese Sauce Mix, 7.25 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.14/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Diet Coke Soda, 16.9 fl oz, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.00
    $0.05/fl oz
    was $7.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Martin's Sandwich Potato Rolls, 8 count, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.20/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Black Bear White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Eight O'Clock Coffee The Original Medium Roast Ground Arabica Coffee K-Cup Pods, 10 count, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.47/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cookie Crisp Naturally Flavored Sweetened Cereal Large Size, 15.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 16
    Progresso Rich & Hearty Chicken & Homestyle Noodles Soup, 19 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.11/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 13 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.14/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Dipps Chocolatey Covered Granola Bars Chocolate Chip 1.09 Oz, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.23/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Middleswarth The Weekender Bar-B-Q Flavored Potato Chips, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th