All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $3.99/lb
    was $5.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Chuck Shoulder Stew, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    was $8.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 2
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Bottom Round Rump Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    was $20.73 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Little Leaf Farms Sweet Baby Butter Leaf, 4 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket White Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Bottom Round Rump Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    was $8.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Bottom Round Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    was $19.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    was $16.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.97 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Bottom Round Rump London Broil, Boneless, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $4.79/lb
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99 avg/ea
    $2.99/lb
    was $4.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Thin Sliced, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.89 avg/ea
    $2.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Express Hearts of Romaine Salad, 9 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Round Cube Steaks, Boneless, Average Weight .75 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.24 avg/ea
    $6.99/lb
    was $6.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork Shoulder Butt Roast, Bone In, Average Weight 4 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.96 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.96 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork Shoulder Butt Steaks, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.49 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.69 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.97 avg/ea
    $4.99/lb
    was $20.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • 2 for $5.00
    Gold Peak Unsweetened Black Tea, 59 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.04/fl oz
    was $3.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Hand Trimmed, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    was $6.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Express Crunchy Blends Veggie Lover's Salad, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Little Leaf Farms Baby Crispy Green Leaf, 4 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th