8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 Ounce, $4.998 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato ChipsZapp'sAdd 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites.Add 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosher8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 OunceOpen Product Description$4.99$0.62/ozAdd to Cart
8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 Ounce, $4.998 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato ChipsZapp'sAdd 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites.Add 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosher8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 OunceOpen Product Description$4.99$0.62/ozAdd to Cart
8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 Ounce, $4.998 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato ChipsZapp'sAdd 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites.Add 8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosher8 oz Zapp's Voodoo New Orleans Kettle Style Potato Chips, 8 OunceOpen Product Description$4.99$0.62/ozAdd to Cart
Andy Capp's Cheddar Fries Flavored Corn & Potato Snacks, 8 oz, 8 Ounce, $3.99Andy Capp's Cheddar Fries Flavored Corn & Potato Snacks, 8 ozAndy Capp'sAdd Andy Capp's Cheddar Fries Flavored Corn & Potato Snacks, 8 oz to Favorites.Add Andy Capp's Cheddar Fries Flavored Corn & Potato Snacks, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupAndy Capp's Cheddar Fries Flavored Corn & Potato Snacks, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$3.99$0.50/ozAdd to Cart
Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPopchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPopchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPopchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz, 6.8 Ounce, $3.29Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 ozPringlesSponsoredAdd Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz to Favorites.Add Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherPringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz, 6.8 OunceOpen Product Description$3.29$0.48/ozAdd to Cart
Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 ozJackson'sSponsoredAdd Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz to Favorites.Add Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz to Favorites.High Fiber Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsJackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/ozAdd to Cart
Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Andy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz., 8 Ounce, $3.99Andy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz.Andy Capp'sAdd Andy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz. to Favorites.Add Andy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz. to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupAndy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz., 8 OunceOpen Product Description$3.99$0.50/ozAdd to Cart
Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz, 8.5 Ounce, $4.49Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 ozBachmanAdd Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz to Favorites.Add Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz, 8.5 OunceOpen Product Description$4.49$0.53/ozAdd to Cart
Bibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 Ounce, $2.29Bibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 ozBibigoAdd Bibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites.Add Bibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 OunceOpen Product Description$2.29$5.73/ozAdd to Cart
Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 Ounce, $2.29Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 ozBibigoAdd Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites.Add Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 OunceOpen Product Description$2.29$5.73/ozAdd to Cart
Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 Ounce, $2.29Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 ozBibigoAdd Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites.Add Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 OunceOpen Product Description$2.29$5.73/ozAdd to Cart
Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 Ounce, $2.29Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 ozBibigoAdd Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites.Add Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 OunceOpen Product Description$2.29$5.73/ozAdd to Cart
Pringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 oz, 5.5 Ounce, $2.00Pringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 ozPringlesOn Sale! Limit 4SponsoredAdd Pringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 oz to Favorites.Add Pringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherPringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 oz, 5.5 OunceOpen Product Description$2.00$0.36/oz was $2.39Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Bibigo Wasabi Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 Ounce, $2.29Bibigo Wasabi Flavor Seaweed Snack, 0.35 ozBibigoAdd Bibigo Wasabi Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites.Add Bibigo Wasabi Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBibigo Wasabi Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz, 0.4 OunceOpen Product Description$2.29$5.73/ozAdd to Cart
Biena Habanero Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Habanero Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Habanero Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Habanero Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free Plant Goodness Plant Based No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBiena Habanero Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.High Fiber Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBiena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.High Fiber Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBiena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.High Fiber Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBiena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Biena Rockin' Ranch Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Rockin' Ranch Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Rockin' Ranch Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Rockin' Ranch Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBiena Rockin' Ranch Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 Ounce, $3.99Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 ozPopchipsOn Sale!SponsoredAdd Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites.Add Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup Vegan VeganPopchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$3.99$0.80/oz was $4.49Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Biena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 oz, 5 Ounce, $5.39Biena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 ozBienaAdd Biena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.Add Biena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 oz to Favorites.High ProteinHigh Fiber Gluten Free Gluten FreeBiena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 oz, 5 OunceOpen Product Description$5.39$1.08/ozAdd to Cart
Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz, 5 Ounce, $4.49Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 ozBoulder CanyonOn Sale!Add Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz to Favorites.Add Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBoulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz, 5 OunceOpen Product Description$4.49$0.90/oz was $4.79Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz, 6.5 Ounce, $4.49Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 ozBoulder CanyonOn Sale!Add Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz to Favorites.Add Boulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBoulder Canyon Olive Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 6.5 oz, 6.5 OunceOpen Product Description$4.49$0.69/oz was $4.79Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Boulder Canyon Thin & Crispy Cheddar Sour Cream Flavored Potato Chips, 6 oz, 6 Ounce, $4.49Boulder Canyon Thin & Crispy Cheddar Sour Cream Flavored Potato Chips, 6 ozBoulder CanyonOn Sale!Add Boulder Canyon Thin & Crispy Cheddar Sour Cream Flavored Potato Chips, 6 oz to Favorites.Add Boulder Canyon Thin & Crispy Cheddar Sour Cream Flavored Potato Chips, 6 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBoulder Canyon Thin & Crispy Cheddar Sour Cream Flavored Potato Chips, 6 oz, 6 OunceOpen Product Description$4.49$0.75/oz was $4.79Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Buffalo Style & Blue Cheese Flavored Wavy Potato Chips, 10 oz, 10 Ounce, $2.29The Smoky, Tangy, Sweet & Succulent Flavor of Buffalo Style & Blue Cheese in a ChipBowl & BasketAdd Bowl & Basket Buffalo Style & Blue Cheese Flavored Wavy Potato Chips, 10 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Buffalo Style & Blue Cheese Flavored Wavy Potato Chips, 10 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Buffalo Style & Blue Cheese Flavored Wavy Potato Chips, 10 oz, 10 OunceOpen Product Description$2.29$0.23/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz, 10 Ounce, $2.49Bowl & Basket Cupz White Corn Tortilla Chips, 10 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz, 10 OunceOpen Product Description$2.49$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 Ounce, $2.49Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 OunceOpen Product Description$2.49$0.23/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 Ounce, $2.49Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 OunceOpen Product Description$2.49$0.23/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 Ounce, $2.49Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 OunceOpen Product Description$2.49$0.23/ozAdd to Cart
Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz, 18 Ounce, $3.79Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz, 18 OunceOpen Product Description$3.79$0.21/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz, 18 Ounce, $3.79Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz, 18 OunceOpen Product Description$3.79$0.21/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count, 18 Ounce, $10.89Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 countBowl & BasketAdd Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count to Favorites.Add Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count to Favorites.price-lock favoritesBowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count, 18 OunceOpen Product Description$10.89$0.61/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup Vegan VeganKosher CertifiedKosherBowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.00Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.00$0.25/ozAdd to Cart
Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.49Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 ozBowl & Basket Specialtyprice-lock favoritesAdd Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz to Favorites.price-lock favorites Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.49$0.31/oz was $2.89Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Bowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.49Bowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 ozBowl & Basket Specialtyprice-lock favoritesAdd Bowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 oz to Favorites.price-lock favorites Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.49$0.31/oz was $2.89Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.49Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 ozBowl & Basket Specialtyprice-lock favoritesAdd Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz to Favorites.price-lock favorites Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.49$0.31/oz was $2.89Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart
Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce, $2.49Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 ozBowl & Basket Specialtyprice-lock favoritesAdd Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz to Favorites.price-lock favorites Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsBowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz, 8 OunceOpen Product Description$2.49$0.31/oz was $2.89Offer Valid Week of Sep 25thAdd to Cart