All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Minimally Processed
    Remove Minimally Processed
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Banquet Sweet & Sour Chicken, 9.25 oz, 9.25 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's All-Natural Italian with Peppers & Onions Chicken Sausage, 12 oz, 12 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's All-Natural Spinach & Garlic Chicken Sausage, 12 oz, 12 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's Cajun Style All-Natural Chicken Sausage, 12 oz, 12 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's Organic Spicy Italian with Red Pepper Chicken Sausage, 12 oz, 12 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size, 4.95 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size, 4.81 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size, 4.83 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Original Breakfast Sausage Patties, 8 count, 12 oz, 12 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Caulipower Pepp Squad Uncured Pepperoni Stone-Fired Cauliflower Crust Pizza, 11.3 oz, 12 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
    was $8.64
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz, 16 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Greenfield Natural Meat Co. Bacon Sandwich, 4 count, 16.3 oz, 16.3 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.43/oz
    was $12.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Greenfield Natural Meat Co. No Sugar Thick Cut Smoked Uncured Bacon, 12 oz, 12 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Greenfield Natural Meat Co. Uncured Bacon Egg Bites, 4 count, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hatfield Honey Garlic Teriyaki Dry Rubbed Pork Tenderloin, 18.4 oz, 18.4 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hatfield Montreal Seasoned Dry Rubbed Pork Loin Filet, 22 oz, 22 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hatfield Savory Brown Sugar Dry Rubbed Pork Loin Filet, 22 oz, 22 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hormel Chili 100% Natural Chili with Beans, 15 oz, 15 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean® Premium Uncured Bacon, All Natural* Hickory Smoked, 12 oz, 12 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Kingsford Baby Back Pork Ribs with Sweet & Smoky Kansas City Style BBQ Sauce, 24 oz, 24 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kingsford Seasoned Pork Carnitas, 16 oz, 16 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz , 4.6 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil Himalayan Sweetness Popcorn, 6.4 oz, 6.4 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil The Original Himalayan Pink Salt Popcorn, 4.6 oz, 4.6 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil White Cheddar Flavor Popcorn, 4.6 oz, 4.6 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nature's Reserve 85% Lean 15% Fat Ground Beef Burgers, 4 count, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nature's Reserve Pasture Raised Ground Lamb, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Patties, 28.8 oz, 28.8 Ounce
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Plus Dino Chicken & Vegetable Nuggets 22 oz, 22 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.24/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz, 40 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.26/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?