All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 8
    Aquafina Purified Drinking Water 12 Fl Oz, 8 Count, 96 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.50
    $0.09/fl oz
    was $10.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    B&W Baby Arugula, 4 oz bag, 1 Each
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    B&W Watercress, 4 oz bag, 1 Each
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bigelow Classic Green Tea Bags, 40 count, 1.82 oz, 40 Each
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.15 each
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bigelow Earl Grey Black Tea Bags, 40 count, 2.37 oz, 40 Each
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.15 each
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz, 16 Ounce
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Botticelli Classic Olive Oil, 67.6 fl oz, 67.6 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $0.27/fl oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz, 33.8 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz, 33.8 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Botticelli Extra Virgin Olive Oil, 67.6 fl oz, 67.6 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.99
    $0.30/fl oz
    was $28.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Botticelli Organic Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz, 50.7 Fluid ounce
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.99
    $0.43/fl oz
    was $27.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz, 29 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Adobo Seasoning, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Apple Cider Vinegar, 32 fl oz, 32 Fluid ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag, 1 Each
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 16 oz, 16 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz, 32 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Celery Seeds, 2 oz, 2 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Cherry Mixed Fruit, 4 oz, 4 count, 16 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Chesapeake Bay Style Seasoning, 6.25 oz, 6.25 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.37/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz, 2 Pound
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $18.98
    $9.49/lb
    was $23.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Curry Powder, 1.8 oz, 1.8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Diced Peaches in Strawberry Gel, 4.3 oz, 4 count, 17.2 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Dill Weed, 0.7 oz, 0.7 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $3.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Farm Raised Boneless & Skinless Swai Fillets, 32 oz, 2 Pound
    price-lock favorites
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.98
    $5.49/lb
    was $11.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size, 4.95 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size, 4.81 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size, 4.83 Pound
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Gala Apples, 3 lb bag, 1 Each
    price-lock favorites
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?