Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 4 count, 1.8 oz, $1.89
Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 4 count, 1.8 oz
Crunch
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Kosher
Open Product Description
$1.89
$1.05/oz
Catch Soft Caramel and Crisped Rice in Milk Chocolate, 1.76 oz, $1.59
Catch Soft Caramel and Crisped Rice in Milk Chocolate, 1.76 oz
Catch
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$1.59
$0.90/oz
Charles Tiki Gold Vanilla Thrilla Chocolates, 1.05 oz, $0.89
Charles Tiki Gold Vanilla Thrilla Chocolates, 1.05 oz
Charles
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$0.89
$0.85/oz
M&M's Milk Chocolate Candies, 3.1 oz, $1.69
M&M's Milk Chocolate Candies, 3.1 oz
M&M's
No High Fructose Corn Syrup
Kosher
Open Product Description
$1.69
$0.55/oz
MILKY WAY FUNSIZE 5 PACK 2.66 OUNCES, $1.69
Each Milky Way Bar has creamy caramel and smooth nougat enrobed in rich milk chocolate for a deliciously distracting experience with every bite. Milky Way Bars are delicious whether simply unwrapped and enjoyed, or incorporated into your favorite dessert recipes. Get deliciously distracted in the caramel, chocolate and nougat in a Milky Way Bar today!