Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $4.10 each
  • On Sale!
    Activia Prune Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $10.29
    $0.32/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Blueberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Flavored Low Fat Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $4.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • La Yogurt Vanilla Original Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Oui by Yoplait Peach Fruit on the Bottom Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.62/oz
  • Dannon Blueberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.17/oz
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Fruit Cup Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Chobani Flip Coconut Caramel Cookie Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • La Yogurt Papaya Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • La Yogurt Probiotic Peach Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • La Yogurt Rich & Creamy Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Formula Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Chobani Vanilla Reduced Fat with Mango & Passion Fruit Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    GoGo squeeZ Low Fat Yogurtz Strawberry and Banana Yogurt Snack Pouches, 3 oz (10 Pack)

    Open Product Description
    $7.49
    $0.25/oz
    was $10.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Blueberry Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Lemon Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Flip Red Velvet Cupcake Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Chobani Flip Salted Caramel Crunch Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Key Lime Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • YoCrunch Strawberry with M&M's Minis Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.27/oz
  • YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.27/oz