Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Dark Chocolate Almondmilk, 64 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.75
    $0.09/fl oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $5.00
    Jamaican Choice Coconut Milk, 13.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.67
    $0.12/fl oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Evolve Double Chocolate Protein Shake, 11 fl oz

    Open Product Description
    $13.69
    $0.31/fl oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.69
    $0.12/fl oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $0.27/oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.07/fl oz
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.17/oz
  • Bob's Red Mill Gluten Free Organic Thick Rolled Oats, 32 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $11.59
    $0.36/oz
  • Ripple Dairy-Free Unsweetened Original Plant-Based Milk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.39
    $0.15/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.79
    $0.08/fl oz
  • Silk Original Coconutmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.55
    $0.12/fl oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.55
    $0.12/fl oz
  • Blue Bonnet 41% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/oz
  • Planet Oat Unsweetened Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
  • Silk Unsweet Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.75
    $0.09/fl oz
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.01/oz
  • Wholesome Pantry Organic Original Soymilk, half gallon
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.59
    $0.06/fl oz
  • Goya Reduced Fat Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.19
    $0.19/oz
  • So Delicious Dairy Free Key Lime Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.53/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Impossible Burger Patties, 6 count, 24 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $14.99
    $2.50 each
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.29/oz