Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Emerald Honey Glazed Almonds, 5.5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.20/oz
  • Emerald Nuts Dry Roasted Almonds, 5 Oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.59
    $1.32/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Xtremes Carolina Reaper Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Superior Nut & Candy Roasted Unsalted Almonds, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Low Sodium Lightly Salted Almonds Value Pack, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Wasabi & Soy Sauce Flavored Almonds, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Blueberry Flavored Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Mike's Hot Honey Almonds Limited Edition, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Salt 'n Vinegar Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Wasabi & Soy Sauce Flavored Almonds, 6 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Emerald Nuts Natural Almonds, 5 Oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.59
    $1.32/oz
  • Valued Naturals Dark Chocolate Covered Almonds, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Bowl & Basket Chopped Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Blue Diamond Almonds Elote Mexican-Style Street Corn Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.42/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Habanero BBQ Flavored Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Whole Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Slivered Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Wild Fox Hickory Smoked Roasted Almonds with Avocado Oil, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.79
    $0.88/oz