Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Meta MUCIL Cinnamon Spice Fiber Thins, 0.77 oz, 12 count
    Sponsored
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $12.99
    $1.40/oz
  • Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.30/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Apple Cinnamon Breakfast Bars, 1.3 oz, 16 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $9.29
    $0.45/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Fruit and Nut Medley Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Twin Dragon Premium Egg Roll Wrappers, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • Bowl & Basket Elbow Pasta, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • Botticelli Balsamic Vinegar of Modena, 16.9 fl oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.39
    $0.38/fl oz
  • Barilla Classic Orzo N°26 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $1.99/lb
  • On Sale! Limit 4
    Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.21/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Chopped Spinach, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
  • On Sale! Limit 4
    Carolina Jasmine Rice, 8.8 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Broccoli Florets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.14/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Snack Pack Vanilla Pudding, 3.25 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.11/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Green Giant Nibblers Mini-Ears of Corn-on-the-Cob, 24 count
    Diabetes Friendly
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $13.99
    $0.58 each
  • Bumble Bee Prime Low Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.56/oz
  • PediaSure Grow & Gain Banana Shake, 8 fl oz, 6 Count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $15.29
    $0.32/fl oz
  • On Sale!
    Gunter's Clover Pure Honey, 12 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Domino Premium Pure Cane Granulated Sugar, 4 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $1.32/lb
  • Green Giant Mini-Ears of Extra Sweet Corn-on-the-Cob, 12 count
    Diabetes Friendly
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.19
    $0.60 each
  • Bowl & Basket Steam in Bag Carrots, Corn, Green Beans & Peas Mixed Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • McKee Little Debbie Birthday Cake Mini Muffins, 5 count, 8.44 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Whole Green Beans, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
  • King's Hawaiian Original Hawaiian Sweet Rolls, 4 count, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
  • price-lock favorites
    Ronzoni No. 132 Fettuccine Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Wild Caught Porgies, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $6.00/lb
  • Bowl & Basket Spaghetti Pasta, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Blueberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Barilla Elbows n.41 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $1.99/lb
  • Bowl & Basket Angel Hair Pasta, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz