All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Reduced Fat Crackers, 7.5 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Orzo Pasta, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Spaghetti Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $4.33/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Monk Fruit Granulated All-Purpose Sweetener, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.39/oz
    was $7.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Red Berries Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Vanilla and Almond Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Halves California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes with Italian Basil, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Finest Brand Bulgar Wheat, 3.5 pound
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/lb
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Honey Nut Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Original Toasted Oats with Onyx Sorghum Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Thin Crisps Original Crackers Made with Sea Salt, 7.1 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Manischewitz Whole Wheat Matzos, 10 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.38/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Minis Original Whole Grain Wheat Crackers, Vegan Snacks, Snack Crackers, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.31/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th