All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's Premium Mandarin Oranges in Fruit Juice from Concentrate, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Galbani Lactose Free Whole Milk Ricotta Cheese, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus Whole Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Caramel Lactose Free Creamer, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Sweet Cream Lactose Free Creamer, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Plain Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Peach Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Kraft Lactose Free Mozzarella String Cheese, 12 count, 12 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Original Coffee Creamer Non-Dairy, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Original Fat Free Coffee Creamer Non-Dairy, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.20
    was $4.40
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cabot Creamery Pepper Jack Cheese Snack Sticks, 0.75 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Manischewitz Whole Wheat Matzos, 10 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.38/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rigatoni Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th