All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Minimally Processed
    Remove Minimally Processed
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $2.90/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Greenfield Natural Meat Co. Sliced Smoked Turkey & Cheese Lunch Kit, 2.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.62/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Patties, 28.8 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Safari Nuggets, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.19/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Premio Sweet Italian Sausage, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Honey Roasted Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Banquet Sweet & Sour Chicken, 9.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets Family Size, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.49
    $0.16/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nature's Reserve Pasture Raised Ground Lamb, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Greenfield Natural Meat Co. No Sugar Thick Cut Smoked Uncured Bacon, 12 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hormel Chili 100% Natural Chili with Beans, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Grilled Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Roasted Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Shörtcuts Rotisserie Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Dino Nuggets, 24 oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.32/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Chicken Nuggets, 22 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.26/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nature's Reserve 85% Lean 15% Fat Ground Beef Burgers, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kingsford Seasoned Pork Carnitas, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Plus Dino Chicken & Vegetable Nuggets 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.24/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Greenfield Natural Meat Co. Bacon Sandwich, 4 count, 16.3 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.43/oz
    was $12.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Black Bear Cajun Style Chicken Sausage, 10 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th