All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.96
    $2.74/lb
    was $12.96
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dietz & Watson White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.79/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sara Lee Honey Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.10/fl oz
    was $1.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Apple 100% Juice, 64 fl oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.03/fl oz
    was $2.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Potato Bread, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.11/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 16
    Progresso Creamy Chicken & Homestyle Noodles Soup, 18.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.11/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bonduelle Bistro Chicken Caesar Salad Bowl with Creamy Caesar Dressing
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sara Lee Butter Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pillsbury Grands! Southern Homestyle Recipe Big Biscuits, 8 count, 16.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.15/oz
    was $3.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Carolina Deluxe Honey Turkey Breast
    price-lock favorites
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Hatfield Hardwood Smoked Thick Cut Bacon, 16 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Premium Honey Wheat Bread, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.10/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dietz & Watson Maple and Honey Cured Turkey Breast
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    was $15.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th