All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 2 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $0.99
    $0.50/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Variety 9.3 Oz, 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44 each
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Mott's Apple Soft Baked Apple Filled Bars, 1.31 oz, 5 count
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars S'mores 0.84 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Snickerdoodle Cookie Dough Cinnamon 0.84 Oz 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.36/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Raisin Date & Walnut 1.30 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.34/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $6.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Peanut Butter Chocolate Chip Granola Bars, 0.84 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Cinnamon & Spice Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal, Peaches & Cream, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $3.32/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Goldfish Cinnamon Roll Baked Grahams, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.00
    $0.30/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Orville Redenbacher's Smart Pop! Kettle Corn Microwave Popcorn, 2.69 oz, 3 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.31/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice & Quinoa, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Jimmy Dean Delights English Muffin Breakfast Sandwiches with Turkey Sausage, Egg White, and Cheese,
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $16.99
    $0.28/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Old Fashioned Oats, 42 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Salsa Verde Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Belvita Crunchy Blueberry Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.00
    $0.45/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Cinnamon Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th