Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Planters Lightly Salted Cashew Halves & Pieces, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Emerald Honey Glazed Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Planters Deluxe Salted Whole Cashews, 1 lb 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $20.99
    $0.81/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Roasted & Salted Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37/oz
  • Emerald Roasted & Salted Whole Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Emerald Hot Honey Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Emerald Sriracha Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.93/oz
  • Valued Naturals Simply Nutty Fire Roasted with Sea Salt Cashews Value Size, 20 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Marvelous Roasted Salted Cashews, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Salt & Pepper Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cinnamon & Brown Sugar Cashews, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dill Pickle Flavored Cashews, 5 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Emerald Salt & Pepper Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Hampton Farms Honey Sweet Cashews, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Espresso Flavored Hazelnuts & Cocoa Flavored Cashews Nut Duos, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Rosemary & Sea Salt Cashews, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th