Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Valued Naturals Pecan Pieces, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Valued Naturals Pecan Halves, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Diamond of California Chopped Pecans, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
    was $7.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Halves Pecans, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Emerald Kettle Glazed Pecans, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Pecan Nation Cinnamon Healthy Snacking Pecans, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
  • Pecan Nation Roasted & Salted Healthy Snacking Pecans, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
  • Valued Naturals Toffee Pecans, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz