Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.41/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Honey BBQ Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 7 3/4 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp'n Tasty Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Utz Original Potato Stix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Kettle Brand Air Fried Sea Salt & Vinegar Potato Chips, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.81/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Pizza Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod 40% Less Fat Original Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Kettle Brand Backyard Barbeque Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.54/oz
  • Cape Cod Waves Sea Salt & Cracked Pepper Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.76/oz
  • Kettle Brand Backyard Barbeque Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbeque Brisket Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Brazilian Style Garlic Sauce, 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Limon Flavored 7 3/4 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Salt & Vinegar 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Unsalted Sodium Free Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Unsalted Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Cape Cod Waves Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.54/oz
  • On Sale!
    Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 1 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lay's Baked Potato Chips Roasted Garlic & Herb, 6 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th