Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Blueberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $4.10 each
  • Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $10.29
    $0.32/oz
  • Oikos Pro Strawberry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Chobani Flip Coconut Caramel Cookie Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • price-lock favorites
    Chobani Vanilla Reduced Fat with Mango & Passion Fruit Greek Yogurt, 5.3 oz, 4 Count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.26/oz
  • Chobani Flip Red Velvet Cupcake Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Chobani Flip Salted Caramel Crunch Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Key Lime Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Creations Cherry Cheesecake Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Wild Blueberry Less Sugar Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $5.10
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Chobani Strawberry Banana Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Flip Cookie Dough Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Oikos Remix Cookies & Cream Nonfat Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Chobani Black Cherry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Creations Caramel Sundae Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Creations Orange Cream Pop Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Orchard Peach Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chobani Lowfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.69
    $0.18/oz
  • Chobani Strawberry Blended Nonfat Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.69
    $0.18/oz
  • Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.69
    $0.18/oz
  • Chobani Whole Milk Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.69
    $0.18/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Peach Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Too Good & Co. Mixed Berry Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $3.02/lb
    was $5.88
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Chobani Raspberry Lemonade Layered Reduced Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th