Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.79
    $0.27/oz
  • Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.79
    $0.42/oz
  • Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.42/oz
  • Kissling's Sauerkraut, 2 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $2.50/lb
  • Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.15/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.10/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Bubbies Sauerkraut, 25 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/fl oz
  • Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.89
    $0.49/oz