All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 12
    Deer Park 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.50
    $0.01/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Ground Beef 75% Lean, Fresh Ground, Family Pack, 2.3 pound

    Open Product Description
    $8.03 avg/ea
    $3.49/lb
    was $12.63 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lime, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12 each
    was $3.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    ShopRite Reusable Bag Live Love Eat Print, 1 each

    Open Product Description
    $1.25
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Hass Avocado, each

    Open Product Description
    $0.69
    was $1.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 2
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Ripe Plantain, each

    Open Product Description
    $0.59
    was $0.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Round Bottom Round Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    was $19.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Fresh Plum Tomato
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.52 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Fresh Mandarins, 3 lb bag
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 12
    Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.50
    $0.01/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.14/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Green Seedless Grapes

    Open Product Description
    $6.73 avg/ea
    $2.99/lb
    was $7.85 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Fresh Honeycrisp Apple

    Open Product Description
    $0.31 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.93 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Black Bear White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $8.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th