Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Silk Organic Unsweet Soymilk, 64 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.29
    $0.11/fl oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.20/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
  • Beyond Beef Plant-Based Ground Beef, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.19
    $0.08/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.19
    $2.75 each
  • Beyond Sausage Hot Italian-Style Plant-Based Sausage Links, 4 count, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.79
    $0.22/oz
  • Impossible Homestyle Meatballs, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.59
    $0.41/oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.69
    $0.12/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Califia Farms Oat Barista Blend Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Plant-Based Hot Smart Dogs, 8 count, 12 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Wholesome Pantry Organic Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.30/fl oz
  • Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Filets, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $11.59
    $0.77/oz
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Strawberry Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.53/oz
  • On Sale!
    I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 45 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.49
    $0.23/oz
    was $11.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Just Egg Folded Plant Eggs, 4 Count, 2 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Smoky Bacon Precut Strips Tempeh, 6 oz
    Organic
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Banana Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $11.98/gal
  • Bubba Burger Original Veggie Burgers, 3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Daiya Strawberry Plant Based Cream Cheeze, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's California Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Daiya Dairy-Free Mozzarella Shreds, 7.1 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Bob's Red Mill Steel Cut Oats, 24 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Esti Plant-Based Cheddar Style Cheese Slices, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50 each