Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Garlic Parmesan Crispy Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Earth's Best Chicken Nuggets for Kids Value Bag, 16 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.49
    $0.84/oz
  • Tyson Fully Cooked Spooky Nuggets Breaded Shaped Chicken Patties, 27 oz Bag
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.30/oz
  • Tyson Buffalo Style Chicken Strips, 25 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Tyson Frozen Crispy Chicken Breast Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Patties, 28.8 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 16.35 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.39
    $0.64/oz
  • Tyson Fully Cooked Chicken Nuggets, 29 oz. (Frozen)
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Meal Mart Honey Barbeque Chicken Wings, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Empire Kosher All White Meat Chicken Nuggets, 32 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.36/oz
  • Realgood Foods Co. Buffalo Style Chicken Strips, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $12.99
    $0.65/oz
  • Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings, 22 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $7.96/lb
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tyson Frozen Baked Chicken Breast Nuggets, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.01/g
  • Foster Farms Take Out Classic Buffalo Crispy Chicken Wings, Frozen - 16 oz

    Open Product Description
    $14.89
    $0.93/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Meal Mart Chick'n Zingers Spicy Batter Fried Chicken Wings, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets Family Size, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.49
    $0.16/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Foster Farms Buffalo Style Boneless Chicken Wyngz, Frozen - 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.52/oz
  • Empire Kosher All White Meat Chicken Bites, 32 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.36/oz
  • Big Manny's Jamaican Style Jerk Chicken Wings, 44 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $28.99
    $0.66/oz
  • Butterball Premium Li'l Whole Young Turkey
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $29.90 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 4 lbs

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/lb