Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mr. Dee's Hash Brown Potato Patties, 15 count, 31.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida French Fried Potatoes Extra Crispy Waffle Fries, 22 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.22/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Seasoned Waffle Fries French Fried Potatoes, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.17/oz
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Original Tater Bites Shredded Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 48 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.89
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Patties Hash Brown Potatoes, 20 count, 45 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • On Sale! Limit 4
    Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.18/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Zesty Twirls Seasoned French Fried Potatoes, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes, 26 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Simply Potatoes Shredded Hash Browns, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.16/oz
  • McCain Garlic & Herb Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Shoestring French Fried Potatoes, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.14/oz
  • Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes Value Size, 4 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/lb
  • Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes Value Size, 5 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.39
    $2.08/lb
  • Bowl & Basket Original Shredded Potatoes Tater Bites, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $9.49
    $0.12/oz
  • Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.59/oz
  • Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $1.50/lb
  • Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.19
    $0.36/oz
  • Alexia Sweet Potato Fries with Sea Salt, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $7.19
    $0.36/oz
  • Ore-Ida Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.59
    $0.21/oz