Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Drums & Thighs, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Store Prepared BBQ Rotisserie Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Teriyaki Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Buffalo Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.74 avg/ea
    $0.62/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Mango Habanero Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Mango Habanero Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Mango Habanero Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Garlic & Parmesan Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Buffalo Seasoned Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz