Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    price-lock favorites
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • HILTONS HLTN SM WLPT OYSTR

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/fl oz
  • Frozen Seafood Department Extra Jumbo Ez Peel Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $12.49/lb
    $12.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Prime Cut Steelhead Portions
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Farm Raised Fresh Ecuador Shrimp, Extra Large
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Norwegian Salmon Fillet, Tray Wrapped, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Tray Wrapped Whole Cleaned Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Frozen Seafood Department Swai Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Cherrystone Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Whiting Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fresh Seafood Department Jumbo Cleaned Shrimp, 2 pound

    Open Product Description
    $24.98 avg/ea
    $12.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Jonah Crab Claws, 1 pound

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • North Coast Seafoods Culinary Reserve Premium Hand Picked Claw Crab Meat, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.79
    $19.79/lb
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.79
    $1.24/oz
  • Fresh Mussel Meat
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Nuggets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Head on Shrimp, Farm Raised, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz