Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $11.98
    was $13.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.96
    $2.74/lb
    was $12.96
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $29.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Whole Flounder Fillets, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $0.47/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • PanaPesca Scallops, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.99
    $1.60/oz
  • Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.79
    $4.40/lb
  • PanaPesca Clam Meat, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.75/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Farm Raised Boneless & Skinless Swai Fillets, 32 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.98
    $5.49/lb
    was $11.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Gorton's Fish Sticks, 90 count, 51 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.69
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Whole Tilapia Fillets, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Cod Portions, 16 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • On Sale!
    Frozen Seafood Department Dungeness Crab Clusters, 1 pound

    Open Product Description
    $25.99/lb
    $25.99/lb
    was $27.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Gorton's Crunchy Breaded Fish Fillets, 10 count, 19 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.58/oz
  • On Sale! Limit 4
    Red Lobster Cheddar Bay Biscuit Shrimp, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Cod Portions, 32 oz

    Open Product Description
    $19.98
    $0.62/oz
  • Bowl & Basket Red Whole Tilapia, 64 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.96
    $0.31/oz
  • Gorton's Beer Battered Fish Fillets, 6 count, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.19
    $0.84/oz
  • Bowl & Basket Specialty Peeled, Deveined & Tail-Off Medium Key West Pink Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Super Colossal , 10 oz

    Open Product Description
    $23.99/lb
    $23.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Whole Breaded Flounder Fillets, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
  • On Sale!
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 39-45 shrimp, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
    was $15.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Gorton's Cod Fish Sticks, 14.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.49
    $0.99/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Large, 31-40 shrimp per bag, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Tastee Choice Crawfish Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Medium, 51-60 shrimp per bag, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • Gorton's Fish Sandwich Breaded Fish Fillets, 8 count, 18.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.60/oz