Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • SNICKERS FUNSIZE 5 PACK 2.6 OUNCES EACH
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.65/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mike and Ike Original Fruits Chewy Assorted Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • On Sale! Limit 4
    Skittles Original Bite Size Candies, 2.17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.69/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Haribo Goldbears Gummi Candy Share Size, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.37/oz
  • SOUR PATCH KIDS Original Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Air Heads Xtremes Bites Rainbow Berry Candy, 6 oz
    Low Sodium
    Peanut Free

    Open Product Description
    $2.79
    $0.47/oz
  • Good & Plenty Licorice Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.19
    $0.37/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.29
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Dum-Dums Original Mix Pops, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Trident Spearmint Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.13 each
  • KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.74/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ice Breakers Ice Cubes Spearmint Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.10 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Twizzlers Licorice Twists Candy, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Mr.Goodbar Chocolate Candy with Peanuts, XL, 16 count, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Trolli Sour Brite Crawlers Fruit Punch Gummi Candy, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • Milky Way Creamy Caramel Smooth Nougat Bars Limited Edition Share Size, 2 count, 3.63 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.82/oz