Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bibigo Sesame Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $5.73/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Single Serve Bags Multi Pack, 1 oz, 18 count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.56/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Utz Southern Sweet Heat BBQ Flavored Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Bibigo Sea Salt Flavor Seaweed Snack, 0.35 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $5.73/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Flamin' Hot Nacho Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Honey BBQ Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wise Dipsy Doodles Original Wavy Corn Chips, 9.25 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chester's Fries Corn Snacks Flamin' Hot Flavored 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 1 Oz, 10 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Spicy Sweet Chili Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th