Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • price-lock favorites | Limit 4
    AriZona Mixed Fruit Snacks, 0.9 oz, 10 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $1.66/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fruit by the Foot Splitz Blueberry & Peach Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Apple & Eve Strawberry, Wildberry, Mango & Raspberry Fruit Strips, 0.5 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.10/oz
  • OH SNAP! Berry Cranberry Sweeties, 2.25 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.88/oz
  • Apple & Eve Sour Watermelon & Peach Fruit Strips, 0.5 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.10/oz
  • On Sale!
    Fruit by the Foot Splitz Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks Family Pack, 0.75 oz, 18 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.37/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Annie's Homegrown Swirly Strawberry Fruit Tape, 6 count, 4.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $1.18/oz
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks, 0.8 oz, 10 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • FRUIT Gushers Tropical Flavors Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.91/oz
  • Fruit Roll-Ups Strawberry Sensation Fruit Flavored Snacks, 0.5 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Simply Sour Apple and Cherry Fruit Bites, 1.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $1.83/oz
  • Storck Mamba Fruit Flavor Mix Fruit Chews, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.59
    $0.37/oz
  • Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies Multi Pack, 0.7 oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.94/oz
  • Welch's Fruit Punch & Berries 'n Cherries Fruit Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $0.41/oz
  • Regal Pretzels - Yogurt, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Fruit Roll-Ups, Fruit by the Foot, Fruit Gushers Fruit Fusion Snacks Variety Pack, 16 count, 10.2 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fruit by the Foot Berry Tie-Dye Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • FRUIT Gushers Strawberry Splash and Tropical Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.91/oz
  • Fruit Roll-Ups Tropical Tie-Dye Fruit Flavored Snacks, 0.5 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Gushers Watermelon & Sour Apple Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.91/oz
  • Fruit Gushers Fruit Flavored Snacks Variety Pack Family Pack, 0.8 oz, 20 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • Welch's Berries 'n Cherries Fruit Snacks Family Size, 0.8 oz, 40 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.39
    $0.32/oz
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks Family Size, 0.8 oz, 40 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.39
    $0.32/oz
  • Mott's Mango & Passion Fruit Flavored Snacks Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $0.51/oz
  • Solely: Organic Mango Fruit Jerky, 0.8 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $2.00/oz
  • Nature's Garden Probiotic Strawberry Yoggies Multi Pack, 0.7 oz, 12 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.94/oz
  • Welch's Yogofruits Probiotic Strawberry Fruit Bites in Creamy Yogurt, 0.7 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • Welch's Island Fruits Fruit Snacks Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $0.41/oz
  • Welch's Mango - Peach Fruit Snacks Pouches Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $0.41/oz
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $0.41/oz
  • On Sale!
    Fruit Gushers Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 12 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th