Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 1 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Emerald Deluxe Mixed Nuts, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Lightly Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Setton Farms Roasted - Salted Cashews, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Martella's Grower Direct California Shelled Walnuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Emerald Honey Glazed Almonds, 5.5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.20/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Raw Walnuts Chopped Pieces, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Dark Chocolate Flavored Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Wonderful Sea Salt & Vinegar No Shells Pistachios, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $1.54/oz
  • Diamond of California Pecans, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Chopped Pistachios, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.33/oz
  • Sahale Snacks Maple Pecans Glazed Mix, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $1.70/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Roasted & Salted Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.69
    $1.67/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Salt & Pepper Cashews, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.69
    $1.67/oz
  • Emerald Roasted & Salted Whole Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Emerald Sriracha Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Valued Naturals Toffee Pecans, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Chopped Walnuts, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.73/oz
  • On Sale!
    Planters Salted Mixed Nuts, 3 lb 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $0.32/oz
    was $21.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Whole Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Habanero BBQ Flavored Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hampton Farms Raw Natural Peanuts, 1 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Blue Diamond Almonds Wasabi & Soy Sauce Flavored Almonds, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz