Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Flipz Blueberry Donut Flavored Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Herr's Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • J.R. DIPPERS Cheese Dip & Pretzels, 5 count, 3.26 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Rold Gold Tiny Twists Pretzels Original 16 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Herr's Chocolate Flavor Coated Pretzels, 3 1/2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
  • Herr's Chocolate Flavor Coated Pretzels, 3 1/2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
  • Herr's Chocolate Flavor Coated Pretzels, 3 1/2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Utz Halloween Bats and Jacks Pretzel Treats, .5 oz, 36 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snack Factory Pretzel Crisps Drizzlers Dark Chocolate Flavored Pretzel Snacks, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.27/oz
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Filled Pretzel Sandwiches, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Pretzels, Braided Pretzel Twists Honey Wheat, 12 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Asher's Milk Chocolate Mini Pretzels, 4 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Asher's Milk Chocolate Mini Pretzels, 4 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Asher's Milk Chocolate Mini Pretzels, 4 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Combos Pizzeria Baked Pretzel Stuffed Snacks, 6.30 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.47/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Asher's Chocolate Co. Milk Chocolate Smothered Pretzels

    Open Product Description
    $15.99 avg/ea
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Family Size!, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.29
    $0.62/oz
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 25th