Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Squishmallows Crispy Marshmallow Squares, 0.7 oz, 8 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.53/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's Marshmallow Devil's Food Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $5.27
    $0.31/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Koffee Kake Juniors Cakes, 2.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.75 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Juniors Cake, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's Fudge Iced Golden Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $5.27
    $0.31/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's Louisiana Crunch Cake, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $5.09
    $0.28/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hostess Orange CupCakes, 8 count, 13.5 oz

    Open Product Description
    $4.79
    $0.35/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns Big Pack, 9 count, 1 lb 5.25 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Krimpets Creme Filled Iced Sponge Cakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Spice Kake Krimpets Seasonal Edition, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Fudge Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $5.27
    $0.31/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Little Debbie Twin Wrapped Swiss Cake Rolls, 12 count, 13.31 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • Little Debbie Zebra Snack Cakes, 10 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Buttercreme Cupkakes, 2.4 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Koffee Kake Cupkakes, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Juniors Lemon Flavored Icing Layer Cakes Seasonal Edition Family Pack, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.00
    Tastykake Iced Honey Bun, 6 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.33/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Moon Pie Banana Double Decker, 8 count, 22 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Mini Crumb Snack Cakes, 6 count, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tastykake Blueberry Mini Muffins, 1.6 oz, 5 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter, 12 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • Little Debbie Raisin Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.15 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.31/oz
  • McKee Little Debbie Birthday Cakes, 8 count, 12.39 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.26/oz