Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12 each
    was $3.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Fresh White Eggs, Large, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.13 each
  • Acme Smoked Fish Smoked Nova Salmon, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.87/oz
  • Truly Grass Fed Natural Sharp Cheddar Cheese, 7 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • price-lock favorites
    Cabot Creamery Vermont Extra Sharp Cheddar Cheese, 26 count, 7 oz
    Sponsored
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cabot Wildly Horseradish Cheddar Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lehigh Valley Dairy Farms Whole Milk, half gal
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.05/fl oz
  • Bowl & Basket Fresh White Eggs, Large, 18 Count, 36 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.39
    $0.13 each
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Truly Grass Fed Natural Aged Cheddar Cheese, 7 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Cheddar Jack Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $11.98
    was $13.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Whole Milk, one gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $5.19/gal
  • Cabot Creamery Pepper Jack Natural Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.57/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $29.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Whole Milk, one quart
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.65
    $0.05/fl oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Natural Colby Jack Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Shady Brook Farms 85% Lean 15% Fat Ground Turkey, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Natural Vermont Extra Sharp White Cheddar Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Whole Milk, half gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.69
    $5.38/gal
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Cage Free Brown Eggs, Large, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33 each
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Natural Sharp Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lehigh Valley Dairy Farms Whole Milk, 1 quart
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.89
    $0.06/fl oz
  • Dodoni Feta Cheese in Brine, 1.38 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.93/oz
  • Bowl & Basket Extra Large White Eggs, 12 Count, 27 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.15 each
  • Wholesome Pantry Organic Cage Free Brown Eggs, Large, 24 count, 48 oz
    Organic

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33 each