Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • La Yogurt Rich & Creamy Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Activia Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.62/oz
  • On Sale!
    Activia Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Siggi's Raspberry Strained Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • La Yogurt Original Strawberry Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Brown Cow Cream on Top Maple Whole Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • PROfeel Mint Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.62/oz
  • Siggi's Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.45/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Activia Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Activia Black Cherry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Siggi's Mixed Berries Strained Whole-Milk Yogurt, 4.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.61/oz
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.59
    $0.36/oz
  • Noosa Vanilla Bean Blended Finest Yoghurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Cinnamon Roll Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Siggi's Blueberry Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.45/oz
  • Oui by Yoplait Vanilla Blended Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
  • Icelandic Provisions Vanilla Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Dannon Peach Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.17/oz
  • La Yogurt Rich & Creamy Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Noosa Key Lime Blended Finest Yoghurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • YoCrunch Oreo Vanilla Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $8.79
    $2.93/lb
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Plain Greek Nonfat Yogurt, 48 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Yoplait Original Strawberry & Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $6.69
    $0.14/oz
  • Dannon Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.19
    $0.16/oz